Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

Loftowe

ALFA

ALFA

Zestaw 50 cm szafka z umywalką.
Zestaw o szerokości 50 cm składa się z umywalki ceramicznej Iris oraz szafki pod umywalkę zbudowanej na bazie metalowego stelaża w kolorze czarny mat. Umywalka posiada wygodną w użytkowaniu miskę i powierzchnię odkładczą na przybory toaletowe.

MILA

MILA

Blat Mila 80 cm jest wykonany z płyty MDF pokrytej odporną na zamoczenia folią w kolorze drewna. Dzięki temu łatwo można utrzymać go w czystości. W komplecie blat posiada metalowy stelaż w kolorze czarnym. Może być stosowany jako podstawa do wszystkich umywalek nablatowych pasujących do niego wymiarami.

MODUS COUNTRY

MODUS COUNTRY

Modus Country to kolekcja obejmująca stylowe meble, idealne do pomieszczeń typu loft. Są to surowe konstrukcje, bazujące na metalu oraz elementach imitujących naturalne drewno. Tak minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo stylowo i nie przytłacza całej aranżacji. Meble te sprawdzają się doskonale w połączeniu z betonem architektonicznym, a także cegłami czy szarymi kafelkami.

BETA

BETA

Szafka pod umywalkę 50 cm z blatem i szufladą.
Szafka pod umywalkę o szerokości 50 cm jest skonstruowana na bazie metalowego stelaża w kolorze czarny mat. Posiada jedną szufladę otwieraną za pomocą metalowego uchwytu i zamontowaną na prowadnicach z systemem cichego domykania.

Gdzie kupić meble Astor?