Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

MODUS COUNTRY

Modus Country to kolekcja obejmująca stylowe meble, idealne do pomieszczeń typu loft. Są to surowe konstrukcje, bazujące na metalu oraz elementach imitujących naturalne drewno. Tak minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo stylowo i nie przytłacza całej aranżacji. Meble te sprawdzają się doskonale w połączeniu z betonem architektonicznym, a także cegłami czy szarymi kafelkami.

Pliki do pobrania

Stylowe meble

Meble z kolekcji Modus Country to produkty bardzo trwałe i estetyczne. Wyposażono je w szereg nowoczesnych technologii i udogodnień ułatwiających korzystanie przez kolejne lata. Ciemny kolor i lekka, prosta konstrukcja doskonale balansują się wzajemnie, dlatego nasze meble to produkty niezwykle stylowe.

System cichego domykania

Zarówno szafki, jak i szuflady, wchodzące w skład mebli z kolekcji Modus Country, wyposażono w system cichego domykania. Pozwala on na powolne, delikatne zamykanie drzwiczek, bez trzaskania o siebie elementami konstrukcji. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w sytuacji, gdy korzystasz z łazienki w nocy i zależy Ci, by nie budzić pozostałych domowników. System cichego domykania pozwala także na zachowanie mebli w odpowiednim stanie na dłużej – dzięki zminimalizowaniu trzasków i uderzeń pomiędzy konkretnymi elementami z płyty wiórowej.

Produkty z kolekcji

Wysoka jakość wykonania mebli z kolekcji Modus Country

Meble łazienkowe z kolekcji Modus Country zostały wykonane z wytrzymałej płyty wiórowej o grubości 16 mm w kolorze dąb country. Dzięki zastosowaniu takiego materiału są bardziej odporne na działanie wilgoci pojawiającej się w łazience niemal codziennie. W skład mebli wchodzą także elementy metalowe, charakterystyczne dla produktów w stylu industrialnym. Mowa tu przede wszystkim o czarnych, matowych uchwytach.

Elementy wykonane z płyty wiórowej umieszczono na stabilnym, metalowym, czarnym stelażu o matowym wykończeniu. Taka ażurowa konstrukcja o prostym designie nadaje wnętrzu przestronności i nie dominuje całej aranżacji.

Umywalki wykonano z ceramiki i konglomeratu. Pasują doskonale do wyposażenia industrialnych łazienek. Są estetycznym dopełnieniem mebli na ciemnych, metalowych stelażach. Surowce te pozwalają na łatwe utrzymanie czystości, a także satysfakcjonujące użytkowanie przez wiele lat.

Meble z kolekcji Modus Country z wieloma udogodnieniami

W trakcie projektowania mebli łazienkowych kolekcji Modus Country postawiono przede wszystkim na ich jakość oraz funkcjonalność. To właśnie dlatego zastosowano w nich rozwiązania technologiczne ułatwiające korzystanie. Mowa tu o takich udogodnieniach, jak:

  • uchwyty metalowe w kolorze czarny mat, pozwalające na łatwe otwieranie i zamykanie szuflad oraz szafek,
  • przybornik kosmetyczny umieszczony w szufladzie, pozwalający na segregowanie drobnych przedmiotów wewnątrz mebli,
  • system cichego domykania zastosowany w szafkach i szufladach.

Meble z kolekcji Modus Country są dostępne w kilku wariantach – to funkcjonalne szafki lub słupki zapewniające estetyczne miejsce do przechowywania. Dzięki wykonaniu w kolorze dąb country i smukłym designie, nadadzą łazience nowoczesnego stylu przywołującego jednocześnie rustykalną atmosferę. Moduły łączą prostą formę wraz z kontrastowym dopasowaniem dębu country o delikatnym odcieniu i matowego, czarnego metalu. To połączenie stanowi rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych pomieszczenia. Nie obciążą przestrzeni, a pozwolą na wygodne przechowywanie i segregowanie drobnych przedmiotów.

Podobne kolekcje

Gdzie kupić meble Astor?