Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

Dodatki/inne

BLATY

BLATY

Blaty wykonane w rozmiarach dostosowanych do szafek pod umywalkę stanowią podstawę dla umywalek nablatowych. W innych rozmiarach mogą także zwieńczać szafki do przechowywania, pełniąc rolę blatu pomocniczego przy czynnościach pielęgnacyjnych i higienicznych lub tylko dekoracyjną. Niezależnie od rodzaju wykorzystania blaty muszą wykazywać odporność na warunki panujące w łazienkach. Skuteczne zabezpieczenie specjalną folią chroniącą przed wilgocią oraz łatwość utrzymania w czystości to cechy niezbędne dla wszystkich rodzajów blatów naszej produkcji.
Blaty dostępne w naszej ofercie można w uniwersalny sposób wykorzystać do wszystkich kolekcji w meblach odpowiadającym im rozmiarami.

LAMPKI

LAMPKI

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Pozwala ono na zachowanie funkcjonalności wnętrza po zmroku. W pomieszczeniach zwykle stosuje się kilka różnych źródeł światła, a każde z nich jest odpowiedzialne za inną funkcję. Tak samo jest także w łazienkach. Warto zadbać o odpowiednie doświetlenie przede wszystkim tych przestrzeni, w których wykonuje się makijaż czy zabiegi pielęgnacyjne. W takich pokojach lampki montuje się zwykle w okolicach lustra.

NOGI

NOGI

Nogi meblowe dostępne w naszej ofercie to produkty bardzo wytrzymałe. Pozwalają one na utrzymanie nawet bardzo dużego ciężaru. Kluczowe jest zamontowanie ich w odpowiedni sposób, zgodnie z instrukcją. Zastosowanie czterech nóg zapewnia stabilną podstawę dla każdej szafki, nawet jeśli w jej wnętrzu znajdują się ciężkie przedmioty – kosmetyki, środki czystości czy sprzęt AGD.

UCHWYTY

UCHWYTY

Nasze produkty pozwalają wykreować wnętrza dostosowane do indywidualnych gustów i zapotrzebowania użytkowników. Łazienki i toalety należą do pomieszczeń, w których wygoda, estetyka i funkcjonalność są równie ważne jak konsekwentne realizowanie stylu zastosowanego w pozostałych wnętrzach. To pozwala budować i utrwalać wizerunek oraz nadawać stały komunikat dla użytkowników. Przy tworzeniu każdego produktu stawiamy na pierwszym planie jakość i możliwość dowolnego kreowania aranżacji optymalnej do jej codziennego wykorzystania.

Gdzie kupić meble Astor?