Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

NOGI

Nogi meblowe dostępne w naszej ofercie to produkty bardzo wytrzymałe. Pozwalają one na utrzymanie nawet bardzo dużego ciężaru. Kluczowe jest zamontowanie ich w odpowiedni sposób, zgodnie z instrukcją. Zastosowanie czterech nóg zapewnia stabilną podstawę dla każdej szafki, nawet jeśli w jej wnętrzu znajdują się ciężkie przedmioty – kosmetyki, środki czystości czy sprzęt AGD.

Pliki do pobrania

Nogi do mebli w wielu wariantach

Nasze nogi do mebli są dostępne w kilku wariantach. Różnią się one od siebie przede wszystkim kolorem i wysokością. Oferujemy produkty czarne, a także chromowane. Pierwsze z nich sprawdzą się najlepiej we wnętrzach nowoczesnych, bazujących na ciemnych odcieniach. Pozwalają one na stworzenie niezwykle stylowego efektu i klimatu na miarę aktualnych trendów. Czarne nogi do mebli komponują się świetnie z bateriami łazienkowymi w takim samym kolorze oraz wieloma dekoracjami zastosowanymi we wnętrzu.
Jeśli wolisz bardziej klasyczne rozwiązania, warto zdecydować się na nogi chromowane, które są w srebrnym odcieniu. Pasują one świetnie do wielu elementów pojawiających się w większości łazienek. Komponują się doskonale m.in. z meblami w kolorze białym. Są świetnym wyborem do jaśniejszych, delikatniejszych aranżacji. Warto zestawić je ze srebrnymi bateriami łazienkowymi i chwytami, a także kloszami lamp. Pozwoli to na stworzenie spójnego efektu, dzięki czemu nogi staną się prawdziwym elementem dekoracyjnym.
Nogi w obu kolorach są dostępne w wersjach o długości 10 i 20 cm. To od Ciebie zależy, jaki model wybierzesz. Dłuższe produkty są świetnym wyborem m.in. w sytuacji, gdy z łazienki korzystają wysokie osoby. Dzięki temu mogą one znacznie łatwiej wykonywać codzienne czynności higieniczne nad umywalką.

Nogi do mebli – stylowy dodatek do sprzętów łazienkowych

Nogi dostępne w naszym sklepie pasują świetnie przede wszystkim do oferowanych przez nas mebli. Wiele z nich powstało bowiem z myślą o możliwości zmodyfikowania ich konstrukcji poprzez zastosowanie właśnie takich elementów.
Nasze produkty cechują się również spójnym wyglądem. Wybierając takie wyroby, możesz stworzyć estetyczne wyposażenie każdego pomieszczenia. Nogi w kolorze czarnym i srebrnym pozwalają na połączenie z meblami wchodzącymi w skład różnych kolekcji z naszego asortymentu. To produkty dość nowoczesne, zgodne z aktualnymi trendami. Komponują się świetnie zarówno z meblami matowymi, jak i wykończonymi na wysoki połysk. Pozwalają na zastosowanie w przypadku jednolitych, minimalistycznych sprzętów w kolorze białym, a także tych pokrytych dekorem imitującym naturalne drewno.

Produkty z kolekcji

Nogi do mebli

Meble łazienkowe powinny być nie tylko stylowe, lecz także funkcjonalne i stabilne. Na rynku znaleźć można takie sprzęty stawiane bezpośrednio na podłodze. Wielu użytkownikom zależy jednak na tym, by stworzyć wyposażenie o lekkim charakterze. Wówczas doskonale sprawdza się zastosowanie nóg do mebli, które pozwalają na podniesienie całej konstrukcji i optyczne powiększenie pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty wykonane z wytrzymałych materiałów. Są one dostępne w kilku wariantach, dlatego pozwalają na odpowiednie dopasowanie do stylistyki konkretnego pomieszczenia.

Nasze nogi do mebli to produkt bardzo estetyczne, a co najważniejsze – stabilne. Z powodzeniem uniosą zarówno szafkę, jak i przedmioty znajdujące się we wnętrzu. Kluczowe jest ich odpowiednie zamontowanie. Oferujemy nogi do mebli w kilku rozmiarach, dlatego każdy użytkownik z łatwością znajdzie coś dla siebie. To produkty, których zastosowanie niesie za sobą wiele korzyści.

Kiedy sprawdzą się nogi do mebli?

Nogi do mebli dostępne w naszym asortymencie pozwalają na podniesienie wszystkich sprzętów, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem przede wszystkim w małych pomieszczeniach. Do największych zalet tego typu elementów można zaliczyć:

  • optyczne powiększenie przestrzeni – meble z wolną przestrzenią przy podłodze wyglądają na znacznie lżejsze, dlatego nie przytłaczają; nogi sprawdzą się więc doskonale przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach,
  • podwyższenie mebli – w przypadku domów, w których mieszkają wysokie osoby, podniesienie mebli łazienkowych może być sposobem na poprawienie komfortu korzystania z nich na co dzień,
  • ułatwienie sprzątania – podwieszane elementy, a także meble na wysokich nogach ułatwiają sprzątanie łazienki – odkurzacz może swobodnie dostać się pod konstrukcję sprzętów,
  • stylowy wygląd – nogi są swego rodzaju elementem dekoracyjnym, dlatego w wielu przypadkach pozwalają także na podkreślenie designu mebli i odmienienie charakteru całego pomieszczenia.

Nogi do mebli można zastosować w niemal każdej aranżacji, choć są one zdecydowanie najkorzystniejsze w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Warto jednak pamiętać, że takich produktów nie da się zamontować w każdym przypadku. Pasują one wyłącznie do mebli, które zostały stworzone z myślą o opcjonalnym zastosowaniu nóg. Takie sprzęty znajdziesz w naszym asortymencie, dlatego doskonałym pomysłem jest kupowanie obu produktów w zestawie. Nogi sprawdzą się doskonale przede wszystkim w przypadku szafek pod umywalki, które zwykle są jednymi z najważniejszych elementów całej aranżacji.

Wytrzymałe nogi meblowe

Nogi meblowe dostępne w naszej ofercie to produkty bardzo wytrzymałe. Pozwalają one na utrzymanie nawet bardzo dużego ciężaru. Kluczowe jest zamontowanie ich w odpowiedni sposób, zgodnie z instrukcją. Zastosowanie czterech nóg zapewnia stabilną podstawę dla każdej szafki, nawet jeśli w jej wnętrzu znajdują się ciężkie przedmioty – kosmetyki, środki czystości czy sprzęt AGD.

Nogi do mebli powstały z twardego materiału, odpowiednio zabezpieczonego przed działaniem wilgoci, podobnie jak ma to miejsce w przypadku baterii łazienkowych. Pozwala to na bezproblemowe stosowanie ich w łazienkach. Takie elementy z powodzeniem zachowają swój świetny wygląd na długi czas. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć wyposażenie łazienki funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe.

W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiednich nóg do danego kompletu mebli służymy pomocą. Z chęcią doradzimy, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w konkretnym pomieszczeniu. Zadbamy o to, by stworzyć stylową i funkcjonalną aranżację, zarówno łazienki prywatnej, jak i tej pojawiającej się w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej.

 

Podobne kolekcje

BLATY

BLATY

Blaty wykonane w rozmiarach dostosowanych do szafek pod umywalkę stanowią podstawę dla umywalek nablatowych. W innych rozmiarach mogą także zwieńczać szafki do przechowywania, pełniąc rolę blatu pomocniczego przy czynnościach pielęgnacyjnych i higienicznych lub tylko dekoracyjną. Niezależnie od rodzaju wykorzystania blaty muszą wykazywać odporność na warunki panujące w łazienkach. Skuteczne zabezpieczenie specjalną folią chroniącą przed wilgocią oraz łatwość utrzymania w czystości to cechy niezbędne dla wszystkich rodzajów blatów naszej produkcji.
Blaty dostępne w naszej ofercie można w uniwersalny sposób wykorzystać do wszystkich kolekcji w meblach odpowiadającym im rozmiarami.

LAMPKI

LAMPKI

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Pozwala ono na zachowanie funkcjonalności wnętrza po zmroku. W pomieszczeniach zwykle stosuje się kilka różnych źródeł światła, a każde z nich jest odpowiedzialne za inną funkcję. Tak samo jest także w łazienkach. Warto zadbać o odpowiednie doświetlenie przede wszystkim tych przestrzeni, w których wykonuje się makijaż czy zabiegi pielęgnacyjne. W takich pokojach lampki montuje się zwykle w okolicach lustra.

UCHWYTY

UCHWYTY

Nasze produkty pozwalają wykreować wnętrza dostosowane do indywidualnych gustów i zapotrzebowania użytkowników. Łazienki i toalety należą do pomieszczeń, w których wygoda, estetyka i funkcjonalność są równie ważne jak konsekwentne realizowanie stylu zastosowanego w pozostałych wnętrzach. To pozwala budować i utrwalać wizerunek oraz nadawać stały komunikat dla użytkowników. Przy tworzeniu każdego produktu stawiamy na pierwszym planie jakość i możliwość dowolnego kreowania aranżacji optymalnej do jej codziennego wykorzystania.

Gdzie kupić meble Astor?