Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

UCHWYTY

Nasze produkty pozwalają wykreować wnętrza dostosowane do indywidualnych gustów i zapotrzebowania użytkowników. Łazienki i toalety należą do pomieszczeń, w których wygoda, estetyka i funkcjonalność są równie ważne jak konsekwentne realizowanie stylu zastosowanego w pozostałych wnętrzach. To pozwala budować i utrwalać wizerunek oraz nadawać stały komunikat dla użytkowników. Przy tworzeniu każdego produktu stawiamy na pierwszym planie jakość i możliwość dowolnego kreowania aranżacji optymalnej do jej codziennego wykorzystania.

Pliki do pobrania

Uchwyty

Szafki sygnowane przez firmę ASTOR pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie, bez trzaskania, które mogłoby uszkodzić fronty lub zamontowaną na nich taflę szkła. Systemy cichego domykania szuflad powstały z tego samego powodu. Łazienka ma być strefą maksymalnego komfortu, którego nic nie powinno zaburzać. Szukamy dodatkowych aspektów podnoszących wartość naszych kolekcji. Tak traktujemy kategorię uchwytów. Sprawdziliśmy ich funkcjonalność i oferujemy optymalne rozwiązania.

Ergonomia

Nasze uchwyty nie rozproszą zbędnym nadmiarem przy wyborze. Klasyczny zestaw kolorystyki sprowadza się do trzech możliwości: chrom, czerń i złoto. Trwałe i sprawdzone materiały oferujemy w czterech szerokościach: 5 cm, 35 cm, 45 cm i 65 cm.

Produkty z kolekcji

Szafki, blaty, oświetlenie, lustra, nogi do szafek, słupków, półsłupków i obudowy pralek – wszystko to projektujemy i produkujemy tak, aby dać możliwość jak najlepszego wyposażenia łazienek.

Modułowość mebli daje gwarancję maksymalnie ergonomicznego wykorzystania każdej przestrzeni. Wymiary szafek i elementów uzupełniających takich jak blaty pozwalają jak najpełniej wykorzystać niemal każdy centymetr zgodnie z intencją użytkownika. Mniejsze powierzchnie pomagamy zamienić w zorganizowane i funkcjonalne zestawy idealne do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Większym powierzchniom dajemy szansę na spektakularną prezentację dostępnego miejsca i zastosowanych mebli. Staramy się uchwycić nasze możliwości w ryzy potrzeb docelowego użytkownika.

Kolorystyka

Meble łazienkowe ASTOR to kolorystyczny klasyk, swoisty must have w aranżacji wnętrz. Z łatwością można zaprojektować zestaw, który połączy w jednolitą całość stylizację kolorystyczną. Można również z wykorzystaniem dodatkowych materiałów wykończeniowych, takich jak kolory ścian, glazury oraz samych dodatków, zaprojektować aranżację, która doskonale zaprezentuje się na bazie kolorystycznego kontrastu. Szafki ASTOR dostępne są w kolorach wpisujących się doskonale we wnętrza o charakterze nowoczesnym, glamour, skandynawskim czy klasycznym. Są minimalistyczne i nie dominują w całej aranżacji, stwarzając optymalną i elastyczną podstawę dla pozostałych elementów wnętrza. Kluczowe jest wykorzystanie tego potencjału dla własnych indywidualnych potrzeb.

Subtelne uchwyty

Poręczne, solidne i dyskretne – uchwyty meblowe ASTOR cechuje prostota i minimalizm. Nie stanowią konkurencji dla pozostałych elementów wnętrza. Optymalnie spełniają swoją rolę, pozostawiając użytkownikom możliwość wykorzystania własnej inwencji. Komponują się w sposób bardzo subtelny z aranżacjami przywołującymi bardziej tradycyjne stylistyki, ale równie dobrze sprawdzają się w projektach nowoczesnych.

Paleta możliwości przy montażu

Rozmiary uchwytów pozwalają na ich optymalne dobranie do wszystkich szafek z kolekcji System C. W szafkach lustrzanych doskonale prezentują się zamontowane do dolnych krawędzi frontów. Do samodzielnego ustalenia pozostaje czy uchwyt ma być bliżej krawędzi czy bliżej środka drzwi. W szafkach montowanych niżej uchwyty można rozmieścić w dowolny sposób. Przed montażem należy sprawdzić, jaki układ uchwytów zapewni optymalną realizację ich funkcji, czyli komfortowego otwierania i zamykania. Możliwy jest montaż tworzący linię równoległą między wysokością frontu i szerokością uchwytu. Warto sprawdzić, jak prezentuje się uchwyt w pozycji równoległej do krótszej krawędzi szafki, czyli jej szerokości. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji można montować większe uchwyty w opcji wyśrodkowanej.

Co wyróżnia nasze uchwyty

Uchwyty meblowe ASTOR zajmują minimalną ilość miejsca, skutecznie eksponując doskonałą jakość i estetykę frontów. Ich stylistyka jest uniwersalna, główną ich cechą jest prostota i funkcjonalność.

Jakość

Uchwyty zostały wykonane z materiału odpornego na działanie wilgoci oraz uszkodzenia. Ich prostota daje gwarancję łatwego utrzymania w czystości.

Kwintesencja minimalizmu

Uchwyty ASTOR podnoszą ergonomię wnętrza. Nie rozpraszają swoim designem. Doskonale komponują się z wybraną stylistyką całej łazienki, dowodząc, że mniej znaczy więcej. Uchwyty można montować w pionie lub w poziomie. Uniwersalność montażu staje się idealną propozycją dla osób szukających wyjątkowego i ponadczasowego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów. Od ogółu do szczegółu.

 

Podobne kolekcje

BLATY

BLATY

Blaty wykonane w rozmiarach dostosowanych do szafek pod umywalkę stanowią podstawę dla umywalek nablatowych. W innych rozmiarach mogą także zwieńczać szafki do przechowywania, pełniąc rolę blatu pomocniczego przy czynnościach pielęgnacyjnych i higienicznych lub tylko dekoracyjną. Niezależnie od rodzaju wykorzystania blaty muszą wykazywać odporność na warunki panujące w łazienkach. Skuteczne zabezpieczenie specjalną folią chroniącą przed wilgocią oraz łatwość utrzymania w czystości to cechy niezbędne dla wszystkich rodzajów blatów naszej produkcji.
Blaty dostępne w naszej ofercie można w uniwersalny sposób wykorzystać do wszystkich kolekcji w meblach odpowiadającym im rozmiarami.

LAMPKI

LAMPKI

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Pozwala ono na zachowanie funkcjonalności wnętrza po zmroku. W pomieszczeniach zwykle stosuje się kilka różnych źródeł światła, a każde z nich jest odpowiedzialne za inną funkcję. Tak samo jest także w łazienkach. Warto zadbać o odpowiednie doświetlenie przede wszystkim tych przestrzeni, w których wykonuje się makijaż czy zabiegi pielęgnacyjne. W takich pokojach lampki montuje się zwykle w okolicach lustra.

NOGI

NOGI

Nogi meblowe dostępne w naszej ofercie to produkty bardzo wytrzymałe. Pozwalają one na utrzymanie nawet bardzo dużego ciężaru. Kluczowe jest zamontowanie ich w odpowiedni sposób, zgodnie z instrukcją. Zastosowanie czterech nóg zapewnia stabilną podstawę dla każdej szafki, nawet jeśli w jej wnętrzu znajdują się ciężkie przedmioty – kosmetyki, środki czystości czy sprzęt AGD.

Gdzie kupić meble Astor?