Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

FABIAN

Oferujemy szafki lustrzane w wielu wersjach. Stanowią one ciekawy dodatek do gotowych kolekcji mebli, które pojawiają się w naszym asortymencie. Pozwalają na zwiększenie miejsca do przechowywania w danej aranżacji, jednocześnie zastępując lustro. To ciekawy wybór zarówno w małych, jak i większych łazienkach. To szafki wiszące, które można umieścić na dowolnej wysokości, zgodnie z własnymi potrzebami. Zostały wykonane w taki sposób, by prezentować się nienagannie także po wielu latach użytkowania.

Pliki do pobrania

Stylowe szafki lustrzane do każdej aranżacji

Szafki lustrzane znajdują zastosowanie w wielu aranżacjach. To doskonały wybór przede wszystkim do pomieszczeń nowoczesnych czy glamour. Sprawdzą się zarówno w łazienkach minimalistycznych, jak i tych, w których pojawiają się różnego rodzaju ozdobniki, np. wykonane z materiałów imitujących drewno. Szafki te wyglądają niesamowicie w zestawieniu z zieloną roślinnością i jednolitymi kafelkami. To produkty niezwykle uniwersalne, o dość prostej konstrukcji i kolorach pozwalających na zestawienie z dowolnym wyposażeniem wnętrza.
Szafki lustrzane są bardzo uniwersalne i eleganckie. Z powodzeniem zastępują one klasyczne lustra, jednocześnie zapewniając przestrzeń do przechowywania. To właśnie dlatego są tak chętnie wybierane przez miłośników funkcjonalnych rozwiązań. Stanowią ciekawy dodatek do pozostałych mebli z naszego asortymentu, zwłaszcza że pasują do nich odcieniem.

Oświetlenie w szafkach z lustrem

Dodatkowe oświetlenie zastosowane w szafkach lustrzanych z naszego asortymentu znacznie ułatwia wykonywanie podstawowych czynności w łazience. Zapewnia bowiem doświetlenie twarzy, co ma znaczenie np. w trakcie wykonywania make-upu. Dodatkowe światło prezentuje się również bardzo efektownie.
Oświetlenie w nowoczesnych meblach zazwyczaj przyjmuje formę ledową. Takie żarówki są bowiem znacznie bardziej energooszczędne. Cechują się one też dłuższą żywotnością, pozwalając na korzystanie bez wymieniania diod przez nawet kilkanaście lat. Zastosowanie takiej formy oświetlenia w meblach łazienkowych jest więc bardzo funkcjonalne i estetyczne. To od Ciebie zależy, kiedy włączysz światło. Przyda się ono zwłaszcza w trakcie wykonywania bardziej precyzyjnych czynności, kiedy to główna lampa w pomieszczeniu nie wystarczy.

Produkty z kolekcji

Szafki lustrzane z oświetleniem w wielu odsłonach
W naszej ofercie znajdziesz szafki lustrzane z oświetleniem w wielu rozmiarach i kolorach. To produkty wchodzące w skład takich kolekcji, jak:
• Fabian,
• Eliza,
• Bruno,
• Linda Country.
Oferujemy szafki lustrzane o szerokościach od 50 do 100 cm, w zależności od wybranej kolekcji. Dzięki temu dostępne meble sprawdzają się zarówno w niewielkich, jak i w znacznie większych pomieszczeniach.
Fronty szafek w każdym przypadku zostały pokryte lustrem, które pozwala na przeglądanie się, a także optyczne powiększenie pomieszczenia. Po bokach zastosowano natomiast płytę, zapewniającą trwałość i stabilność całego mebla. Wybór odpowiedniego produktu powinien zależeć przede wszystkim od wyposażenia danego wnętrza. Szafki lustrzane pasują doskonale także do wielu innych mebli dostępnych w naszym asortymencie. Do kolekcji białych najlepiej dopasować uniwersalne modele w tym samym kolorze. Meble w odcieniu dąb country komponują się doskonale z szafkami imitującymi naturalne drewno.

 

Podobne kolekcje

BRUNO

BRUNO

Szafki lustrzane to produkty wiszące, które można umieścić w dowolnym miejscu – nawet nad umywalką lub w jej bliskiej okolicy. To sposób na dopełnienie każdej kolekcji mebli łazienkowych dostępnych w naszym asortymencie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować w danym wnętrzu kilka modeli szafek lustrzanych, o różnych wymiarach.

ELIZA

ELIZA

W naszym asortymencie znajdziesz szafki lustrzane z oświetleniem. To produkty, które łączą w sobie kilka funkcji. Pozwalają nie tylko na przechowywanie wielu przedmiotów, lecz także przeglądanie się w trakcie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz, w których stawia się na niestandardowe meble.

IDA

IDA

W każdej łazience konieczne jest zastosowanie różnych mebli. Wśród nich pojawiają się m.in. szafki wiszące. We współczesnych aranżacjach stawia się na produkty, które są nie tylko estetyczne, lecz także funkcjonalne. Takie wyroby sprawdzają się doskonale m.in. w małych łazienkach, których przemyślane zaaranżowanie jest zwykle nieco trudniejsze.

LINDA COUNTRY

LINDA COUNTRY

W naszym asortymencie znajdziesz szafki lustrzane z oświetleniem. To produkty, które łączą w sobie kilka funkcji. Pozwalają nie tylko na przechowywanie wielu przedmiotów, lecz także przeglądanie się w trakcie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz, w których stawia się na niestandardowe meble.

Gdzie kupić meble Astor?