Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

FENIX

Kolekcja Fenix powstała z myślą o miłośnikach minimalistycznych aranżacji, a także porządku i nowoczesnych rozwiązań. W jej skład wchodzą meble łazienkowe w kolorze białym, o błyszczącym wykończeniu. Taki design pozwala na wkomponowanie dostępnych produktów w dowolne wyposażenie wnętrza. To świetny wybór przede wszystkim do pomieszczeń nowoczesnych i skandynawskich, a także boho. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób połączysz meble z innymi elementami aranżacji.

Pliki do pobrania

Stylowe meble z wytrzymałych materiałówMeble z kolekcji Fenix są również bardzo stylowe. Ich design pozwala na aranżowanie przede wszystkim minimalistycznych, jasnych wnętrz. To uniwersalne sprzęty, które pasują doskonale do każdego koloru kafelków czy dodatków pojawiających się w łazienkach. Stanowią idealny wybór przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, ale współgrają także z drewnem i naturalnymi materiałami.

W skład kolekcji Fenix wchodzą także umywalki, dostosowane swoim kształtem i kolorem do mebli. Produkt wykonano z ceramiki i konglomeratu, które stanowią materiały bardzo odporne na eksploatację. Komponują się doskonale z białymi meblami łazienkowymi o błyszczącym wykończeniu.

Drewniane i naturalne materiały

Meble z kolekcji Fenix są również bardzo stylowe. Ich design pozwala na aranżowanie przede wszystkim minimalistycznych, jasnych wnętrz. To uniwersalne sprzęty, które pasują doskonale do każdego koloru kafelków czy dodatków pojawiających się w łazienkach. Stanowią idealny wybór przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, ale współgrają także z drewnem i naturalnymi materiałami.

Produkty z kolekcji

W skład kolekcji Fenix wchodzą różne meble łazienkowe, dlatego nasi klienci mogą samodzielnie zdecydować, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w ich domu lub mieszkaniu. To bardzo ważne przede wszystkim w przypadku małych łazienek, w których często trudno jest pomieścić wiele sprzętów, ale także w dużych pokojach, których zagospodarowanie wymaga odpowiedniego przemyślenia.

Meble łazienkowe z kolekcji Fenix wykonano z płyty wiórowej o grubości 16 mm wykończonej na biały połysk. To stabilny, bardzo trwały materiał, który sprawdzi się doskonale nawet w mocno eksploatowanych pomieszczeniach. Pozwala na łatwe zachowanie mebli w czystości, nawet we wnętrzach, w których regularnie pojawia się wilgoć.

Innowacyjne rozwiązania w meblach z kolekcji Fenix

Meble z kolekcji Fenix wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań, wpływających bezpośrednio na ich funkcjonalność i wygląd. Mowa tu przede wszystkim o systemie otwartych półek na bokach, znajdujących się w słupku i półsłupku. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie porządku, łatwiejsze wyjmowanie niezbędnych przedmiotów, a także uzyskanie efektu lekkości i przestronności.

Konstrukcję mebli łazienkowych z kolekcji Fenix doskonale dopełniają uchwyty metalowe chromowane. Kolor ten świetnie komponuje się z bielą i jej błyszczącym wykończeniem. Pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie mebli, a ich trwała konstrukcja zapobiega szybkiemu niszczeniu się pod wpływem częstego dotykania.

W szufladach umieszczono także przybornik kosmetyczny. Pozwala on na znacznie łatwiejsze segregowanie drobnych przedmiotów, nie tylko kosmetyków, ułatwiając utrzymanie porządku w całej aranżacji łazienkowego wnętrza. To doskonały sposób na znacznie lepsze wykorzystanie przestrzeni w danym meblu, bez konieczności kupowania dodatkowych pojemników i organizerów.

Meble z systemem cichego domykania

Wśród innowacyjnych rozwiązań warto wyróżnić także system cichego domykania. Dzięki niemu możesz bez problemu zamykać meble w nocy, nie martwiąc się hałasem. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie produktów w odpowiednim stanie na dłużej. Umożliwia bowiem unikanie sytuacji, w których poszczególne elementy mebla uderzają o siebie, wzajemnie się niszcząc. Zastosowany system sprawia, że zamykanie następuje wolno, stopniowo i bardzo delikatnie.

 

Podobne kolekcje

DIANA

DIANA

Meble z serii Diana są także niezwykle funkcjonalne. W szufladach zastosowano m.in. przybornik kosmetyczny, dzięki któremu możliwe jest uporządkowanie drobnych przedmiotów i maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz sprzętu.

SPECTRA BIAŁA

SPECTRA BIAŁA

Biały połysk to kolor, który sprawdza się doskonale w wielu wnętrzach. Takie meble można z powodzeniem połączyć z dowolnymi materiałami czy dodatkami. Sprawdzają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i skandynawskich czy glamour. Meble z kolekcji Spectra Biała są minimalistyczne, eleganckie i niezwykle uniwersalne. Oprócz tego pozwalają na stworzenie ciekawej aranżacji dzięki zastosowanym wstawkom kolorystycznym.

SPECTRA COUNTRY

SPECTRA COUNTRY

Kolekcja Spectra Country to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają klasyczne aranżacje, a także dla wielbicieli bardziej nowoczesnych rozwiązań, ale w naturalnym klimacie. Płyty zastosowane do produkcji mebli łazienkowych z tej serii pokryto bowiem dekorami w kolorze dąb country, a także antracyt. Takie połączenie prezentuje się niezwykle stylowo i pozwala na stworzenie designerskiego wnętrza. To doskonały wybór przede wszystkim do pomieszczeń o większym metrażu, w których można pozwolić sobie na ciemne barwy.

SPEK

SPEK

Białe meble to bardzo popularne produkty, znajdujące zastosowanie w wielu aranżacjach. Sprawdzają się przede wszystkim w nowoczesnych łazienkach, ale mogą zostać wkomponowane także w wyposażenie skandynawskie. Kolekcja Spek obejmuje meble wykonane z płyty wiórowej i MDF wykończone na biały połysk. Wysoka jakość połączona z doskonałą funkcjonalnością pozwala na stworzenie estetycznego wnętrza, na miarę potrzeb współczesnych użytkowników.

TOSCANIA

TOSCANIA

Kolekcja Toskania zawiera wysokiej jakości meble łazienkowe wykonane z płyty wiórowej. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do jasnych, minimalistycznych aranżacji. Meble w kolorze białym pozwalają na dopasowanie do niemal każdego łazienkowego wnętrza. W skład kolekcji wchodzi wiele produktów o różnych rozmiarach i kształtach, a każdy użytkownik może samodzielnie zdecydować, które z nich znajdą się w jego domu czy mieszkaniu.

VICTORIA ANTRACYT

VICTORIA ANTRACYT

Victoria Antracyt to niezwykle nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych. Obejmuje ona produkty w charakterystycznym, ciemnoszarym odcieniu frontów. To doskonały wybór przede wszystkim do aranżacji nowoczesnych. Pozwala na stworzenie ciemnej, a zarazem niezwykle efektownej całości.

VICTORIA BIAŁA

VICTORIA BIAŁA

Kolekcja Victoria Biała to piękne meble łazienkowe, pozwalające na połączenie funkcjonalności i designerskiego wyglądu. Kolor biały komponuje się doskonale z wieloma dodatkami czy kafelkami. Sprawdza się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, w których potrzebne jest optyczne powiększenie przestrzeni. Kolekcja Victoria Biała obejmuje wszystkie produkty niezbędne do kompleksowego wyposażenia łazienki.

VINCENT

VINCENT

Kolekcja Vincent obejmuje meble, które sprawdzają się doskonale w aranżacjach z elementami naturalnymi. Wszystko ze względu na zastosowanie laminatu w kolorze dąb country, imitującego prawdziwe drewno. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne wkomponowanie mebli z tej serii w wyposażenie wnętrz skandynawskich, industrialnych, klasycznych, a nawet rustykalnych. Sprzęty wykonane z płyty pokrytej odpowiednim kolorem są lżejsze niż te z naturalnego, litego drewna, a jednocześnie nie wymagają tak intensywnej pielęgnacji.

Gdzie kupić meble Astor?