Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

LUPO

Kolekcja Lupo jest niezwykle szeroka, obejmuje meble o różnych wymiarach. W jej skład wchodzą także umywalki, pozwalające na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni użytkowej w danym wnętrzu. Zestaw Lupo powstał z myślą o miłośnikach estetycznych, jasnych wnętrz, a także modernistycznych rozwiązań. W jej skład wchodzą bowiem elementy z tworzyw sztucznych i oświetlenie LED, które pozwala na stworzenie niesamowitego efektu w łazienkowym wnętrzu.

Pliki do pobrania

Meble z kolekcji Lupo z oświetleniem LED

Oświetlenie LED zastosowane w meblach z kolekcji Lupo to niesamowity dodatek, pozwalający na stworzenie efektownej aranżacji łazienkowego wnętrza. Prezentuje się ono doskonale przede wszystkim po zmroku. Dzięki takim meblom możliwe jest skorzystanie z łazienki bez konieczności zapalania głównego światła. Taśmy LED umieszczone w meblach ułatwiają stworzenie niesamowitego klimatu, cenionego zwłaszcza podczas wieczornych, relaksujących kąpieli.

Umywalki w wielu rozmiarach

W skład kolekcji Lupo wchodzą m.in. umywalki w wielu rozmiarach – o szerokości od 45 do 75 cm. Dzięki temu możesz dopasować odpowiedni produkt do liczby użytkowników konkretnego pomieszczenia, a także wymiarów łazienki. Wielkością różnią się również poszczególne meble. Każdy klient może samodzielnie zdecydować, które części kolekcji Lupo znajdą się w jego pomieszczeniu.

Produkty z kolekcji

Wysoka jakość wykonania mebli z kolekcji Lupo

Meble z kolekcji Lupo powstały z wykorzystaniem wytrzymałych surowców. Wśród nich pojawia się ceramika – to właśnie z niej powstały umywalki wchodzące w skład serii. Prezentują się one bardzo estetycznie, a jednocześnie pozwalają na łatwe utrzymanie w czystości. To produkty, które zachowują swój doskonały wygląd przez długi czas.

Fronty mebli z kolekcji Lupo wykonano z płyty wiórowej o grubości 16 mm w kolorze białym. Błyszczące wykończenie pozwala na rozświetlenie danego pomieszczenia, co jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim w niewielkich łazienkach. Natomiast korpusy mebli zostały wykonane z płyty melaminowanej.

Dodatkowe elementy mebli z kolekcji Lupo to:

  • uchwyty wykonane z plastiku, w kolorze chromowanym;
  • metalowe, chromowane nogi.

Takie dodatki prezentują się niezwykle efektownie w połączeniu z białymi, błyszczącymi frontami. Modernistyczny charakter uchwytów pozwala na zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach. Metalowe nogi zapewniają stabilność całej konstrukcji. Pasują świetnie do innych chromowanych elementów pojawiających się w pomieszczeniu.

W konstrukcji mebli z kolekcji Lupo zastosowano także zawiasy puszkowe oraz prowadnicekólkowe . To elementy wysokiej jakości, które pozwalają na bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z wyposażenia przez długi czas. Nasze meble powstały bowiem z myślą o użytkowaniu przez co najmniej kilkanaście lat, bez utraty ich funkcjonalności czy estetycznego wyglądu.

Wąskie meble dodatkowe z kolekcji Lupo

Kolekcja Lupo została rozbudowana o dodatkowe produkty o szerokości 50 cm. Pozwalają one na zmieszczenie wielu przedmiotów i maksymalne wykorzystanie metrażu danego pomieszczenia. To świetny wybór, zwłaszcza w przypadku niewielkich łazienek.

Dodatkowe produkty z serii Lupo to komody, szafki wiszące i słupki. Na szczególną uwagę zasługuje wąski, wysoki mebel o szerokości 55 cm. Powstał on z myślą o przechowywaniu mopów, szczotek i innych akcesoriów wykorzystywanych do sprzątania. Wstawienie do łazienki wąskiego słupka pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni na niezbędne rzeczy, a także ukrycie ich przed wzrokiem osób przebywających w pomieszczeniu.

Kolekcja Lupo – meble o tradycyjnym charakterze

Podobne kolekcje

Gdzie kupić meble Astor?