Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

Lampki w wielu odsłonach

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Pozwala ono na zachowanie funkcjonalności wnętrza po zmroku. W pomieszczeniach zwykle stosuje się kilka różnych źródeł światła, a każde z nich jest odpowiedzialne za inną funkcję. Tak samo jest także w łazienkach. Warto zadbać o odpowiednie doświetlenie przede wszystkim tych przestrzeni, w których wykonuje się makijaż czy zabiegi pielęgnacyjne. W takich pokojach lampki montuje się zwykle w okolicach lustra.

Nasze lampki to produkty dostępne w wielu wariantach. Cechują się one wysoką jakością wykonania i bardzo uniwersalnym designem, który pozwala na zastosowanie ich w dowolnych wnętrzach. Często pojawiają się w aranżacjach nowoczesnych, gdzie zwykle stawia się na minimalizm. Oświetlają wnętrze i najważniejsze punkty danej aranżacji, a jednocześnie pozwalają na dopełnienie łazienki. Prezentują się bowiem stylowo nawet wtedy, gdy są wyłączone.

W naszej ofercie znajdziesz lampki, które różnią się od siebie zarówno wymiarami, jak i kolorem. Skupiliśmy się przede wszystkim na produktach uniwersalnych, pozwalających na zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Z tego powodu w skład aktualnej oferty wchodzą lampki:

  • chromowane,
  • czarne

Pozwalają one na połączenie z dowolnymi meblami i dekoracjami. Czarne produkty sprawdza się doskonale w nowoczesnych, nieco ciemniejszych aranżacjach, gdzie pojawiają się np. baterie w tym kolorze. Lampki chromowane pasują świetnie także do nieco bardziej klasycznych aranżacji. Doskonale komponują się z klasycznymi bateriami wannowymi, prysznicowymi czy umywalkowymi, a także innymi dekoracjami pojawiającymi się w pomieszczeniu. Oba kolory są dostępne w dwóch rozmiarach.

Nasze lampki różnią się od siebie także wymiarami. Wśród nich znajdziesz produkty o długości 30 i 60 cm. To podłużne konstrukcje, pozwalające na zamontowanie zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć kilka egzemplarzy takich produktów, w różnych rozmiarach. Pozwoli to na stworzenie dekoracyjnego efektu, a także dostosowanie odpowiedniej lampki do wolnej przestrzeni w danym miejscu. Świetnym wyborem jest umieszczenie takich produktów np. po bokach lustra czy nad nim.

Lampki jako stylowy dodatek

Oświetlenie łazienki ma za zadanie przede wszystkim zapewnić funkcjonalność danego pomieszczenia. Skupiliśmy się jednak na tym, by dostępne produkty były także stylowe. Prosta konstrukcja i uniwersalne kolory sprawiają, że oświetlenie tego typu można zastosować w wielu aranżacjach. Świetnym wyborem jest połączenie lampek z meblami łazienkowymi z naszej oferty. Pozwoli to na stworzenie spójnej całości, zwłaszcza jeśli chodzi o modele wykonane z płyty pokrytej drewnopodobnym laminatem. Takie wzory doskonale komponują się z czarnymi i chromowanymi, podłużnymi lampkami.

Lampki dostępne w naszym asortymencie pozwalają na podkreślenie przestrzeni wokół czy nawet pod lustrem. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w orientacji poziomej. Wiele osób stosuje je przede wszystkim jako dekoracje, a nie główne źródło światła. Doskonale sprawdzają się w trakcie relaksujących kąpieli. Delikatnie oświetlają wnętrze, jednak pozwalają na stworzenie przygaszonego i klimatycznego efektu.

Lampki z wysokiej jakości materiałów

Lampki wchodzące w skład naszej oferty zostały wykonane w taki sposób, by mogły one działać prawidłowo i prezentować się nienagannie nawet po wielu latach użytkowania. Stworzono je z zastosowaniem materiału, który jest odporny na uszkodzenia i pozwala na dopasowanie do innych elementów pojawiających się w aranżacji, jak np. baterie łazienkowe. Oprócz tego w skład lampek wchodzą żarówki LED. Niosą one za sobą wiele korzyści, dlatego tak chętnie korzysta się z nich w funkcjonalnych, nowoczesnych wnętrzach.

Żarówki LED cieszą się tak dużą popularnością przede wszystkim ze względu na fakt, że pobierają niewiele prądu. Co więcej, zachowują jasność świecenia na długie lata i nie przepalają się w taki sposób, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych żarówek. Stopniowo gasną, dlatego mogą pełnić swoją funkcję nawet przez kilkanaście lat. Są chętnie wybierane przede wszystkim ze względu na niskie koszty ich używania, co w łazience ma ogromne znaczenie. Takie lampki sprawdzą się doskonale zarówno w prywatnych łazienkach, jak i pomieszczeniach tego typu w centrach handlowych, hotelach czy biurowcach.

Gdzie warto postawić na nasze lampki?

Nasze lampki powstały przede wszystkim z myślą o łazienkach, dlatego to właśnie w takich pomieszczeniach sprawdzają się najlepiej. Ich design pozwala na wkomponowanie w aranżacje nowoczesne czy industrialne. Wszystko ze względu na dość prosty, surowy design. Chromowane modele są strzałem w dziesiątkę w przypadku jaśniejszych wnętrz, gdzie pojawiają się także inne, srebrne elementy. Czarne pasują świetnie do ciemnych aranżacji, w których tworzy się dość elegancka, tajemnicza atmosfera. Takie produkty mogą być też sposobem na przełamanie całej aranżacji i uzyskanie efektu kontrastu – wszystko zależy od Twojej wizji.

Nasze lampki trafiają w gusta zarówno osób przygotowujących wyposażenie własnej łazienki, jak i tych planujących aranżację obiektów użyteczności publicznej. Coraz częściej stylowe dodatki pojawiają się bowiem w łazienkach w lokalach usługowych, biurowcach, centrach handlowych czy hotelach. Dostępne lampki to produkty bardzo uniwersalne i funkcjonalne. Ze względu na niskie zużycie prądu pozwalają na stosowanie także w dużych pomieszczeniach, gdzie zwykle montuje się co najmniej kilka egzemplarzy lamp.

Dobrym pomysłem jest łączenie lampek łazienkowych LED z wieloma innymi produktami wchodzącymi w skład naszego asortymentu, jak np. zestawy mebli. Pozwala to na stworzenie estetycznego i spójnego efektu. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiednich sprzętów do Twoich potrzeb, a także wielkości i układu danej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z lampkami i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrz dostępnymi w naszej ofercie.