Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

Szafki lustrzane bez oświetlenia

W każdej łazience konieczne jest zastosowanie różnych mebli. Wśród nich pojawiają się m.in. szafki wiszące. We współczesnych aranżacjach stawia się na produkty, które są nie tylko estetyczne, lecz także funkcjonalne. Takie wyroby sprawdzają się doskonale m.in. w małych łazienkach, których przemyślane zaaranżowanie jest zwykle nieco trudniejsze.

Nasze szafki lustrzane bez oświetlenia łączą w sobie kilka funkcji. Są przede wszystkim meblem mieszczącym w sobie wiele drobnych i nieco większych produktów. Wewnątrz zostały one podzielone na kilka przestrzeni. Pozwala to na zachowanie porządku i znacznie lepsze zagospodarowanie dostępnego miejsca. Kolejną funkcją takich szafek jest zastępowanie lustra. W ich powierzchni można przeglądać się podczas stylizowania włosów czy wykonywania makijażu. To strzał w dziesiątkę zwłaszcza do mniejszych pomieszczeń.

Nasza oferta obejmuje szafki lustrzane bez oświetlenia wchodzące w skład dwóch kolekcji, czyli:

  • Ida,
  • Aron.

Takie produkty różnią się od siebie dokładną stylistyką, w tym m.in. kształtem. To bardzo stylowe meble, dostępne w kolorze białym. Barwa ta pozwala na ich wkomponowanie w wyposażenie wielu pomieszczeń, tworząc stylową aranżację. Pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i barwnych wnętrz.

Szafki lustrzane bez oświetlenia w różnych rozmiarach

Szafki lustrzane bez oświetlenia są dostępne w różnych rozmiarach. Wśród nich pojawiają się produkty o szerokości od 40 do 80 cm. Tak szeroki wybór umożliwia dopasowanie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb i metrażu danego pomieszczenia. W mniejszych łazienkach sprawdzą się węższe modele, które nie przytłoczą całej aranżacji, ale pozwolą na stworzenie wystarczającego miejsca do przechowywania.

Szafki lustrzane to produkty wiszące, które można umieścić w dowolnym miejscu – nawet nad umywalką lub w jej bliskiej okolicy. To sposób na dopełnienie każdej kolekcji mebli łazienkowych dostępnych w naszym asortymencie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować w danym wnętrzu kilka modeli szafek lustrzanych, o różnych wymiarach.

Gdzie sprawdzą się szafki lustrzane bez oświetlenia?

Szafki lustrzane bez oświetlenia sprawdzają się przede wszystkim w pomieszczeniach o dość ograniczonym metrażu czy nietypowym układzie. Pozwalają one bowiem na optyczne powiększenie łazienki. W szafkach okrytych lustrem doskonale odbija się światło, co tworzy wrażenie dodatkowej przestrzeni. To strzał w dziesiątkę zarówno do pomieszczeń w stylu glamour, jak i nowoczesnych. W takich pomieszczeniach można postawić nawet na kilka modeli szafek lustrzanych bez oświetlenia, dzięki czemu ich powierzchnia będzie odbijać refleksy, co nada dodatkowego szyku.

Nasze szafki lustrzane bez oświetlenia są powszechnie wykorzystywane zarówno w prywatnych łazienkach, jak i m.in. w pomieszczeniach hotelowych. Stanowią one idealne miejsce do przechowywania przedmiotów, które nie powinny stać w widocznych miejscach. Dostępne produkty łączą w sobie doskonały wygląd, wysoką jakość wykonania i funkcjonalność.

Szafki lustrzane w funkcjonalnym wydaniu

Szafki lustrzane dostępne w naszym asortymencie to produkty bardzo funkcjonalne. W ich wnętrzu zastosowano bowiem specjalne przegrody i półki, które pozwalają na znacznie łatwiejsze posegregowanie posiadanych przedmiotów. W szafkach można przechowywać zarówno kosmetyki, jak i środki czystości czy inne akcesoria. Są one ukryte za lustrzanymi drzwiczkami, dzięki czemu możliwe jest zachowanie porządku w pomieszczeniu.

Szafki lustrzane pozwalają również na łatwe otwieranie i zamykanie, bez trzaskania, które mogłoby uszkodzić taflę szkła zamontowaną na frontach. Są to produkty zachowujące swój doskonały wygląd na długie lata. W naszym asortymencie znajdziesz wyroby tego typu w różnych rozmiarach. Pozwalają one na zastosowanie zarówno w małych łazienkach, jak i znacznie większych pomieszczeniach, gdzie zagospodarowanie przestrzeni także bywa trudne.

Stylowe szafki lustrzane do łazienki

Szafki lustrzane bez oświetlenia do łazienki to produkty bardzo estetyczne. Powstały one z zachowaniem aktualnych trendów w wyposażaniu wnętrz. Fronty zostały pokryte lustrem, odbijającym pozostałe elementy pojawiające się w pomieszczeniu. Po bokach zastosowano natomiast płytę wiórową w kolorze białym. Barwa ta jest niezwykle uniwersalna. Pozwala na wkomponowanie przede wszystkim w jasne aranżacje, optycznie powiększając wnętrze. Kolor ten w połączeniu z lustrem umożliwia uzyskanie efektu lekkości, idealnego m.in. do małych łazienek.

Białe korpusy szafek wiszących komponują się także z wieloma innymi meblami dostępnymi w naszym asortymencie. Oferujemy bowiem całe kolekcje takich produktów. Pozwalają one na stworzenie spójnego wyposażenia pomieszczenia, zwykle w stylu nowoczesnym. Dostępne szafki lustrzane umożliwiają poszerzenie takich zestawów, tworząc dodatkową przestrzeń do przechowywania i przeglądania się jednocześnie.

Szafki lustrzane, które przetrwają wiele lat

Szafki lustrzane zostały wykonane z wysokiej jakości płyty wiórowej. To materiał niezwykle wytrzymały, pozwalający na bezproblemowe korzystanie z gotowych sprzętów przez długi czas. Nie ulega on odkształceniom pod wpływem działania wilgoci, która regularnie pojawia się w łazience. Co więcej, nie uszkadzają się także pod wpływem dużego nacisku, zwłaszcza jeśli we wnętrzu szafek znajdują się ciężkie przedmioty. To wysokiej jakości meble stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy chcą wyposażyć swoje pomieszczenie tak, by służyło bez problemu przez długi czas.

Jakość wykonania szafek idzie w parze z ich doskonałym wyglądem, także jeśli chodzi o lustrzany front. Tafla szkła została zamocowana w taki sposób, by zapewniała ona w pełni bezpieczne użytkowanie przez kolejne lata. Szafki z naszego asortymentu są bardzo uniwersalne, dlatego sprawdzą się one także w sytuacji, gdy regularnie zmieniasz aranżację danego pomieszczenia. To sposób na stylowe i funkcjonalne wyposażenie łazienki na co najmniej kilkanaście lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami lustrzanymi.