Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

Szafki lustrzane z oświetleniem

W naszym asortymencie znajdziesz szafki lustrzane z oświetleniem. To produkty, które łączą w sobie kilka funkcji. Pozwalają nie tylko na przechowywanie wielu przedmiotów, lecz także przeglądanie się w trakcie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz, w których stawia się na niestandardowe meble.

Oferujemy szafki lustrzane w wielu wersjach. Stanowią one ciekawy dodatek do gotowych kolekcji mebli, które pojawiają się w naszym asortymencie. Pozwalają na zwiększenie miejsca do przechowywania w danej aranżacji, jednocześnie zastępując lustro. To ciekawy wybór zarówno w małych, jak i większych łazienkach. To szafki wiszące, które można umieścić na dowolnej wysokości, zgodnie z własnymi potrzebami. Zostały wykonane w taki sposób, by prezentować się nienagannie także po wielu latach użytkowania.

Szafki lustrzane z oświetleniem w wielu odsłonach

W naszej ofercie znajdziesz szafki lustrzane z oświetleniem w wielu rozmiarach i kolorach. To produkty wchodzące w skład takich kolekcji, jak:

  • Fabian,
  • Eliza,
  • Bruno,
  • Linda Country.

Oferujemy szafki lustrzane o szerokościach od 50 do 100 cm, w zależności od wybranej kolekcji. Dzięki temu dostępne meble sprawdzają się zarówno w niewielkich, jak i w znacznie większych pomieszczeniach.

Fronty szafek w każdym przypadku zostały pokryte lustrem, które pozwala na przeglądanie się, a także optyczne powiększenie pomieszczenia. Po bokach zastosowano natomiast płytę, zapewniającą trwałość i stabilność całego mebla. Wybór odpowiedniego produktu powinien zależeć przede wszystkim od wyposażenia danego wnętrza. Szafki lustrzane pasują doskonale także do wielu innych mebli dostępnych w naszym asortymencie. Do kolekcji białych najlepiej dopasować uniwersalne modele w tym samym kolorze. Meble w odcieniu dąb country komponują się doskonale z szafkami imitującymi naturalne drewno.

Stylowe szafki lustrzane do każdej aranżacji

Szafki lustrzane znajdują zastosowanie w wielu aranżacjach. To doskonały wybór przede wszystkim do pomieszczeń nowoczesnych czy glamour. Sprawdzą się zarówno w łazienkach minimalistycznych, jak i tych, w których pojawiają się różnego rodzaju ozdobniki, np. wykonane z materiałów imitujących drewno. Szafki te wyglądają niesamowicie w zestawieniu z zieloną roślinnością i jednolitymi kafelkami. To produkty niezwykle uniwersalne, o dość prostej konstrukcji i kolorach pozwalających na zestawienie z dowolnym wyposażeniem wnętrza.

Szafki lustrzane są bardzo uniwersalne i eleganckie. Z powodzeniem zastępują one klasyczne lustra, jednocześnie zapewniając przestrzeń do przechowywania. To właśnie dlatego są tak chętnie wybierane przez miłośników funkcjonalnych rozwiązań. Stanowią ciekawy dodatek do pozostałych mebli z naszego asortymentu, zwłaszcza że pasują do nich odcieniem.

Oświetlenie w szafkach z lustrem

Dodatkowe oświetlenie zastosowane w szafkach lustrzanych z naszego asortymentu znacznie ułatwia wykonywanie podstawowych czynności w łazience. Zapewnia bowiem doświetlenie twarzy, co ma znaczenie np. w trakcie wykonywania make-upu. Dodatkowe światło prezentuje się również bardzo efektownie.

Oświetlenie w nowoczesnych meblach zazwyczaj przyjmuje formę ledową. Takie żarówki są bowiem znacznie bardziej energooszczędne. Cechują się one też dłuższą żywotnością, pozwalając na korzystanie bez wymieniania diod przez nawet kilkanaście lat. Zastosowanie takiej formy oświetlenia w meblach łazienkowych jest więc bardzo funkcjonalne i estetyczne. To od Ciebie zależy, kiedy włączysz światło. Przyda się ono zwłaszcza w trakcie wykonywania bardziej precyzyjnych czynności, kiedy to główna lampa w pomieszczeniu nie wystarczy.

Lustra optycznie powiększające przestrzeń

Szafki lustrzane z oświetleniem to doskonały wybór do małych pomieszczeń, w których często stawia się na rozwiązania optycznie powiększające przestrzeń. Wszystko ze względu na możliwość odbijania pozostałych przedmiotów znajdujących się we wnętrzu, dając wrażenie głębi. Zastosowanie luster pozwala na „otwarcie” aranżacji, dzięki czemu staje się ona znacznie mniej przytłaczająca, nawet jeśli pomieszczenie ma niewielki metraż.

W lustrach odbijają się źródła światła, dlatego pozwalają one na stworzenie niesamowitego efektu zwłaszcza we wnętrzach w stylu nowoczesnym czy glamour. Dodatkowe oświetlenie zamontowane w górnej części szafki sprawia, że rezultat ten jest jeszcze wyraźniejszy.

Lustra pojawiają się w wielu pomieszczeniach, gdzie konieczne jest optyczne powiększenie przestrzeni. W łazienkach mogą one znaleźć się zarówno w okolicach umywalki, jak i na zupełnie innej ścianie. Warto zamontować je w taki sposób, by w lustrze odbijało się ozdobne oświetlenie. Takie produkty komponują się świetnie także z meblami z klimatycznym podświetleniem.

Wysoka jakość wykonania szafek lustrzanych

Nasze szafki lustrzane z oświetleniem wykonano z wysokiej jakości płyty wiórowej. Na frontach zamontowano z kolei lustro. Tafla szkła została przymocowana w taki sposób, by nie spadła ona w trakcie wieloletniego użytkowania. Dzięki temu meble są w pełni bezpieczne.

W naszych produktach stosujemy system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki zamykają się bardzo wolno i delikatnie. Ogranicza to trzaskanie, mogące wpływać negatywnie na stan całej konstrukcji, a zwłaszcza tafli szkła umieszczonej na froncie. Takie rozwiązanie jest cenione przede wszystkim przez miłośników nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Szafki lustrzane z oświetleniem zaprojektowano w taki sposób, by zapewnić wygodę korzystania i świetny wygląd mebli przez długie lata. Ich kolor nie zmienia się z biegiem czasu, dlatego mogą one prezentować się pięknie przez kolejne lata. Co więcej, są one odporne także na działanie wilgoci, która regularnie pojawia się w łazienkach. W pomieszczeniu odpowiednio wentylowanym meble również zachowują świetny wygląd.