Idź do treci
Napisz czego szukasz ...

Umywalki

Umywalka jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki. To przedmiot codziennego użytku – każdego dnia spędza się przy niej przynajmniej kilkanaście minut. Powinna więc być nie tylko funkcjonalna, a także wytrzymała i estetyczna. W naszym asortymencie znajdziesz produkty tego typu wchodzące w skład wielu serii. To wyroby uniwersalne, które zachowują swój świetny wygląd przez długie lata.

Nasza oferta obejmuje nablatowe umywalki z takich kolekcji, jak:

  • Nevada,
  • Asus,
  • Domus,
  • Montana
  • Sita
  • Diana
  • Iris
  • Ben
  • Alabama

Oferujemy umywalki różniące się od siebie kształtem, rozmiarami czy nawet materiałem zastosowanym do ich wykonania. Szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie danego produktu do własnych preferencji oraz aranżacji konkretnego pomieszczenia.

Nasze umywalki wykonano z materiałów, które pozwalają na łatwe utrzymanie w czystości i zachowanie odporności na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy produkty z różnych surowców – to ceramika i konglomerat. Wybór odpowiedniego zależy wyłącznie od preferencji danego użytkownika, a także jego budżetu.

Umywalki z ceramiki

Ceramika jest materiałem bardzo wytrzymałym i funkcjonalnym. Współczesne umywalki wykonane z tego surowca pokrywa się specjalną powłoką, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. Prezentują się one stylowo przez długi czas. Nie zmieniają odcienia pod wpływem eksploatacji i są w pełni odporne na środki czystości. Umywalki z ceramiki niezwykle często pojawiają się we wnętrzach łazienek w dowolnych stylach. To produkty uniwersalne, dostępne w kolorze białym oraz czarnym

W naszym asortymencie znajdziesz umywalki ceramiczne różniące się od siebie rozmiarami. Wiele z nich pozwala na zastosowanie w niewielkich łazienkach, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Oferujemy zarówno produkty okrągłe, jak i podłużne. Niektóre z nich sprawdzą się doskonale w większych łazienkach, gdzie z jednej umywalki czasem korzystają dwie osoby jednocześnie.

Umywalki z konglomeratu

W naszej ofercie znajdziesz także eleganckie umywalki z konglomeratu. To surowiec, który imituje kamień. Jest jednak znacznie tańszy – wszystko ze względu na zastosowanie specjalnych mieszanek żywicznych, wypełniających konstrukcje umywalki. Produkty z naszej oferty utrzymano w kolorze białym, co pozwala na ich stosowanie w połączeniu z dowolnymi meblami, kafelkami czy dodatkami. Często pojawiają się jako element nowoczesnych aranżacji, a także są stałym wyposażeniem łazienek boho, glamour czy skandynawskich. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego trudno go zarysować. Cecha ta sprawia, że umywalka zachowuje swój doskonały wygląd przez kolejne lata, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Uniwersalne umywalki do wielu wnętrz

W naszym asortymencie znajdziesz umywalki w kolorze białym, które pozwalają na wkomponowanie w wyposażenie dowolnej łazienki. Barwa ta komponuje się doskonale z większością wanien czy misek WC. Biel pasuje doskonale do niemal wszystkich kafelków czy dekoracji. Pozwala na wkomponowanie w aranżacje minimalistyczne, a także te znacznie bardziej ozdobne. Oferujemy umywalki, które komponują się świetnie z meblami drewnopodobnymi czy jednolitymi, lakierowanymi.

Białe umywalki z ceramiki czy konglomeratu wpisują się doskonale w aranżacje nowoczesne, glamour, skandynawskie czy klasyczne. Są minimalistyczne i nie dominują całej aranżacji, nawet jeśli pomieszczenie jest niewielkie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w dużych łazienkach zastosować nawet dwie umywalki, tworząc wygodną przestrzeń dla kilku użytkowników.

Kluczowe jest dopasowanie odpowiedniego produktu do wielkości szafki i blatu. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem stylowe i funkcjonalne umywalki o różnych rozmiarach.

Umywalki w różnych rozmiarach

Nasze umywalki pozwalają na zastosowanie zarówno w małych, jak i znacznie większych pomieszczeniach. W skład aktualnego asortymentu wchodzą produkty o wymiarach od 45 do nawet 120 cm. Wybór odpowiedniego powinien zależeć przede wszystkim od wielkości blatu i samego pomieszczenia. W małych łazienkach należy postawić na kompaktowe umywalki, które zapewniają funkcjonalność aranżacji. W dużych łazienkach umywalka może być centralnym punktem na danej ścianie, dlatego ważne, by była ona większa i bardziej okazała. W takiej formie będzie ona doskonale komponować się z lustrem.

Wymiary umywalki powinny być dopasowane także do szerokości mebli łazienkowych zastosowanych w danym pomieszczeniu. Warto, by wokół sprzętu pozostało co najmniej kilka centymetrów wolnej przestrzeni. Pozwoli to na wygodne ustawienie dozowników na mydło i pojemników na szczoteczki. Nasze umywalki wchodzą w skład bardziej rozbudowanych kolekcji. Polecamy kupowanie ich w pakiecie, dzięki czemu można idealnie dopasować umywalkę do konstrukcji mebli, wybierając kompletny zestaw.

Stylowe umywalki do każdej aranżacji

Umywalki wchodzące w skład naszego asortymentu to produkty niezwykle stylowe. Pozwalają one na wkomponowanie w wyposażenie każdego pomieszczenia. Wykonano je z dbałością o najmniejsze szczegóły, z zachowaniem zgodności z aktualnymi trendami. Oferujemy umywalki zaokrąglone oraz kanciaste. Wybór odpowiedniego produktu powinien zależeć przede wszystkim od pozostałych form pojawiających się w pomieszczeniu. Oferujemy umywalki w wielu wariantach, dlatego sprawdzą się one doskonale w różnych wnętrzach, w połączeniu z dowolną kolekcją mebli z naszego asortymentu.

Jednolity kolor, estetyczna konstrukcja i zastosowane nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nasze umywalki trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pojawiają się one zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i łazienkach w miejscach użyteczności publicznej, w hotelach czy biurach. Dostępne umywalki można bowiem stosować zgodnie z własnymi potrzebami, bez konieczności kupowania mebli z naszego asortymentu. Pozwalają one na umieszczenie bezpośrednio na blacie lub wbudowanie w jego konstrukcję, w zależności od wybranego modelu. Zdecydowanie najlepszym pomysłem jest zamawianie umywalek w komplecie z naszymi meblami łazienkowymi, tworząc stylową i bardzo spójną aranżację danego wnętrza.

W naszym asortymencie znajdziesz umywalki wykonane z konglomeratu i ceramiki. Sprawdź stylowe produkty idealne do łazienek nowoczesnych i nie tylko.

Zapraszamy!